Doporučení

Povinné ručení on-line lze jen doporučit. Proč? Odpověďˇje věru opravdu snadná. Dalo by se výstižně vyjít z hesel – rychle – snadno – výhodně… Proč tedy této skutečnosti nevyužít? Zkuste alespoň pro jednou vybočit ze stereotypu a najděte si trochu času a projděte současné nabídky na pojistném trhu v oblasti pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Možná, že budete sami překvapeni, že své budoucí povinné pojištění vozidla pořídíte levněji než doposud.

Za pár minut!

Mezi nabídkami pojišťoven najdete i většinou bezplatné služby – poskytující rychlý výpočet nebo porovnání povinného pojištění vozidla. K těmto účelům dobře poslouží – kalkulačky pojištění vozidel. Jejich hlavním úkolem je ulehčit potencionálním klientům rychlý výpočet výše pojistného a umožnit přehlednou orientaci a porovnání v jednotlivých nabídkách konkrétních pojišťoven v oblasti povinného pojištění auta. Dalším nezanedbatelným přínosem je i seznámení se všemi sazbami, v akčními slevami, poskytovanými asistenčními službami a dalšími eventuálně možnými připojištění, které jsou obsahem daných pojistných produktů. Na základě přehledných porovnání autopojištění Vám potom jen zbyde zvážení a rozhodnutí, ke které nabídce se přikloníte.

Co je důležité?

Co by mělo být pro Vás při rozhodování asi to nejdůležitější? Je vhodné nezaměřovat se jen na skutečnou výši pojistného. Někdy může platit, že to na venek působící nejlevnější povinné pojištění, nemusí být vždy právě to nejvýhodnější. Při Vašem rozhodování byste měli vzít především v úvahu jaký je skutečný rozsah pojistného plnění a hlavně jaká je Vaše spoluúčast. Další důležitou skutečností je i otázka časové lhůty pro likvidaci škody a v neposlední řadě jaké jsou poskytované možnosti dalšího připojištění nad rámec povinného pojištění vozidel.

Zkuste pojištění online na portálu Top pojištění. Sháníte havarijní pojištění vozidel srovnání?

nejlepší povinné ručení motocyklu, srovnejte pojištění vozidel i pro cizince, vyberte si nejlevnější povinné ručení

Povinné ručení on-line