Jak získat levné povinné ručení

Jak získat levné povinné ručení bude zajímat asi řadu z Vás. Většina pojistitelů z nedostatku času zůstává stále u jednoho pojistitele, u kterého si prvně pojistil své vozidlo. Možná, že by se divil, kdyby zjistil, že v současnosti může ušetřit mnohdy až 70 % na zákonném pojištění automobilu. Pokud i Vy patříte mezi ně, věnujte chvilku pozornosti následujícímu textu. Levné povinné pojištění opravdu není jen utopií, ale reálná skutečnost. Chce to jen věnovat trochu času surfování po Internetu, nebo jen vhodně zvolit dotaz do vyhledávače. Vyberte si pomocí srovnávačů skutečně tu nejlevnější variantu pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla. Zadejte svoje data o vozidle a průběhu dosavadního pojištění z hlediska nehodovosti a vyčkejte doporučení srovnávače. Výsledkem Vaší snahy bude typ na levné povinné ručení, které je pro Vás vyhodnoceno při porovnání pojistných podmínek jednotlivých pojistných subjektů.

Kalkulace ceny povinného ručení

Levné povinné ručení získáte na základě kalkulace ceny dle zadaných údajů. Vychází z prováděcích předpisů o stanovování ceny za zákonné pojištění motorových vozidel a je dále ovlivňována ještě dalšími ukazateli ovlivňující bonusy a malusy. Levné povinné pojištění lze získat hlavně za předchozí bezeškodný průběh při provozování daného vozidla. Na další snižování a zvýhodňování výše ceny za povinné pojištění motorového vozidla má ještě vliv mnoho dalších ukazatelů. Individuální ukazatele pro levné povinné ručení si každá pojišťovna stanovuje sama. Pro kalkulaci ceny je třeba vycházet ze skutečností, které ji příznivě ovlivňují.

Bonusy a malusy

Levné povinné ručení zjevně ovlivňují bonusy a malusy. Bonusy obsahují zvýhodnění ceny, pokud jsou splněna stanovená kriteria pojišťovny např. více pojištěných aut. Malusy vyjadřují počet škod za dosavadní průběh pojištění daného motorového vozidla. Čím je více bonusů a více malusů tím je cena za povinné ručení nižší.

Cestujete do zahraničí? Zařiďte si cestovní pojištění do zahraničí na portálu Top pojištění.

nejlepší povinné ručení motocyklu, srovnejte pojištění vozidel i pro cizince, vyberte si nejlevnější povinné ručení

Povinné ručení on-line